Mezunlarımız

NASUHBEY KOLEJİ 2020 yılında eğitime başlıyor.

Ancak okulumuzun kurucusu İlknur Nasuhbeyoğlu 1978 yılından bu yana eğitim sektöründe tanınan bir isim. Bir eğitim duayene olan İlknur Nasuhbeyoğlu, bugüne değin yüzlerce öğrenci yetiştirdi.

İşte yetiştirdiği öğrencilerin “İlknur Hoca” ile ilgili anlattıkları:

  • Uğur Can
    İlknur Nasuhbeyoğlu ve Hedef Başarı hayatınıza girdiyse bu hayatta şanslısınız demektir. Çocuklara yaklaşımı, her birini yakından tanıyışı, ilgi ve yatkınlıklarını bilmesi, ekibinde yeralan kişileri özenle seçişi, eksiklerin tespiti ve tamamlanması işte bunların hepsi bir araya gelince başarı da çok uzak olmuyor. Biz 8. sınıftan beri birlikteyiz kızım istediği okulu kazandı ve şu an da 11. sınıfta, üniversite yolunda da beraber yürüyoruz. Değerli ve değer veren öğretmenleriyle, orası sadece ders çalışmaya gidilen bir yerden öte, istekle gidilen, öğrenirken eğlenilen ve ev sıcaklığını hissettiren bir yerdir. Eminim İlknur Hanım'ın yeni okulu da ülkemizin eğitim hayatına önemli bir katkı olacak. Onun dokunuşuyla pırıl pırıl çocuklarımız ve gençlerimiz nitelikli ve aydın yetişkinlere dönüşecekler. Hayatının bu yeni döneminde başarılar dilerim.
    Uğur Can
  • Eylem Doğanay
    İlknur hoca tam bir eğitim insanı kendisini bu işe adamış, çocukların gelişimi akademik hayatı için yıllarını emeğini vermiş değerli bir insan. Benim oğlumun sınav öncesinde eksiklerini ders ders konu konu tespit edip elinden geleni yaparak iyi bir okula yerleşmesinde çok katkı sağladı. Sınava 3 ay kala gittiğimiz de tüm ekip olarak hocalar olarak tüm desteği ilgiyi gösterdiler. Zaten bence eğitim hayatı tek düzen içinde her çocuğa aynı bakış açısında olmamalı. Her çocuk ayrı bir kitap, onu okuyabilmek önemli. İşte İlknur hocamız onu çok güzel okuyan insanlardan, eğitimcilerden.. Üstelik sadece eğitim öğretim değil sevginin de çok yoğun olduğu bir kurum olması bence çok kıymetli. Ben, oğlumun dershane dönemi bitti diye günlerce ağladığına ve  hocalarının hadi oğlum kapandı, geç oldu evine git diye çocuğu zorla çıkarttığını bilirim! Sevgiyle yapılınca çocuk kalbi anlıyor bunu… Benim İlknur hocaya ve ekibine yeni okulunda güvenim sonsuz eminim çok güzel işler yaparak çok güzel başarılı çocuklar yetiştirecekler. Bu ülkenin böyle hocalara böyle eğitimcilere ihtiyacı var!
    Eylem Doğanay
 

Nasuhbey Eğitim Bültenine Abone Ol


Aylık yayınladığımız eğitim ve haber bültenimizin size ulaşması için e posta adresinizi bizimle paylaşın.


İletişim