Bilgi & KAYIT

İnsan Kaynakları


Nasuhbey Koleji’nde eğitim ve öğretim faaliyetlerinin doğru ve sağlıklı şekilde yürümesinin ilk koşulu insan kaynaklarını ilkelerimize uygun seçmektir. Kurumsal olarak TEMEL DOĞRUMUZ, DOĞRU KİŞİLERLE ÇALIŞMAKTIR.

TÜM EKİBİMİZ ÖĞRENCİLERİMİZİ SÖZDE DEĞİL ÖZDE SEVEREK GEREKENİ YAPMALIDIR.

Bu en önemli koşulumuzdur. Öyle ki ekip arkadaşlarımızı seçerken akademik donanım bile bizim için ikinci plandadır.

1. Kurumumuzda eğitici-öğretici olmak için aradığımız ilk özellik sevecen kişilikli olmasıdır çünkü böyle bireylerin hayata bakış açısı hoşgörü üzerine kuruludur. Bu kişiler hayata ve ortamlara pozitif bakarlar. Biz öğrencilerimize huzurlu ve keyifli ortamlarda eğitim ve öğretim veriyoruz. Bu nedenle ekibimizin de bu yapıda bireylerden oluşması gerekir. Ayrıca bu özelliklere sahip kişiler sadece görevini değil bulunduğu konumun ihtiyacı olan ve gerekenleri yapacak bireylerdir.
2. Sahip olduğu akademik bilgi ve deneyimi her gün arttırmaya gönüllü bireylerdir.
3. Kendini yeni ilkelerle daha yukarıya taşımayı amaç edinmiş bireylerdir.
4. Değişken öğrenci yapısına kolay adapte olabilecek bireylerdir.
5. Yenilik ve değişimlere açık , çözüm odaklı olmaya yatkın bireylerdir.
6. Kalıcı başarılar için gerekli donanıma sahip olan bireylerdir.
7. Kurumumuzda ego ve çatışma yoktur. Suç ve suçlu aranmadan iş akdi fes edilir. Nasuhbey Koleji’nde eğitim ve öğretim faaliyetlerinin doğru ve sağlıklı şekilde yürümesinin ilk koşulu insan kaynaklarını ilkelerimize uygun bireyler seçmektir.

Kurumsal olarak temel doğrumuz ,doğru kişilerle çalışmaktır. Tüm ekibimiz öğrencilerini SÖZDE DEĞİL ÖZDE severek gerekeni yapmalıdır. Bu en önemli koşulumuzdur. Öyle ki ekip arkadaşlarımızı seçerken akademik donanım bile bizim için ikinci plandadır. Bu özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız iş başvurusu için info@nasuhbey.com adresine bir ön yazı ile birlikte CV’nizi gönderebilirsiniz. Kadro ihtiyacı oluştuğu takdirde sizinle iletişime geçilecektir.