Bilgi & KAYIT

Sıkça Sorulan Sorular


Nasuhbey Eğitim Kurumları, Ataşehir ilçesinin Batı Ataşehir bölgesinde, Palladium alışveriş merkezine çok yakın bir konumda bulunmaktadır.

Ataşehir yerleşkemizde butik bir anaokulundan, ortaokul son sınıfa kadar her sınıf seviyesinden bir A, bir B dersliği vardır. Okul kontenjanımız, özellikle salgın sonrası sınıf kontenjanlarımıza göre belirlenir.Öğrenci değerlendirmesi yapılmasının ardından, kayıt görüşmesi gerçekleştirilir.

Sınıflarımız belirlenen kontenjan dahilinde maksimum 12-14 öğrenci olacak şekilde düzenlenmiştir.

Evet. Nasuhbey Koleji öğrencilerinin tamamı, okul saatlerinde yüz yüze veya online içeriklerden ücretsiz faydalanabilir.

Okula giriş kabulü için bir sınav başarı şartı yok. Ancak öğrencimizi daha iyi tanıyabilmek için, bir yazılı sınav, çeşitli görsel ve bilişsel anketlerin yanı sıra öğrencimiz ile mülakat yapılır.Okulumuzun akademik takvimi, öğrencilerimizin özel eksiklerine göre şekillendirilir.

Okulumuzda, anasınıfı, ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizin kendi sınıf seviyelerine ait robotik kodlama atölyeleri bulunur.Birden fazla İstanbul ve Türkiye çapında yarışmalara katılan robotik kodlama takımımız Creative Kids, katıldıkları branşlarda ödüller alarak bizi gururlandırdılar.

Servisimiz var. Şu anda anadolu yakasının büyük bir bölümünden öğrencilerimiz okula gelebilmektedir.

2023-2024 Eğitim Öğretim Dönemi erken kayıt indirimi Ocak 2023boyunca yapılacak bire bir öğrenci değerlendirmelerinin ardından, kayıt görüşmesinde belirlenecektir.