Bilgi & KAYIT

Tanıtım Günleri

2021-2022 Erken Kayıt Dönemi

Covid-19 salgını sonrası yeni normal şartları altında, çocuklarımızla birlikte olacağımız için mutluyuz. Bu erken kayıt döneminde, çocuklarımız online eğitimlerine devam ederken, kampüsümüzü yeni eğitim öğretim dönemi veli görüşmeleri için hazırladık.

2021-2022 eğitim öğretim döneminde sınıf mevcutlarını 10 kişi ile sınırladık. Her bir sınıf düzeyinde mevcut olan 1 sınıf kontenjanımız dolduktan sonra yeni kayıt almıyoruz.

İhtimal dahilinde online ilerlenmesi gereken durumlar için, teknik ekipman ve akademik kadromuz ile gerçekleştirdiğimiz eğitimler sayesinde her koşula uyum sağlama esnekliğine ulaştık.

Kampüsümüzde bulunan, Vodafone firması ile çözüm ortağı olduğumuz hızlı internet altyapısı ile birlikte çok yüksek indirme ve yükleme internet hızları ile birlikte sorunsuz bir şekilde eğitime odaklanabiliyoruz. Sağlanan teknik yeterlilik sonrasında tüm odağımız özgün içerikler üretmek oluyor.

Aldığımız Covid-19 önlemleri kapsamında,

- Kampüsümüzde minimum sayı ile sadece yönetim kadrosu ile bulunuyoruz.
- Veli görüşmelerimizden önce ve sonra diğer velilerimizi kampise kabul etmeden görüşme alanlarını dezenfekte ediyoruz.
- Kampüs girişinde velilerimiz ve çocukların ateşlerini ölçüyoruz.
- Kampüs içerisinde çalışan tüm ekip arkadaşlarımızın, günlük ateş kontrollerini yapıyoruz.
- Rutin olarak anlaşmalı hastanemizin Covid ekipleri ile kampüsümüzde PCR testi yaptırıyoruz.

2021-2022 eğitim öğretim yılında erken kayıt indirimi eğitim ücreti üzerinden %25 olarak belirlenmiştir.

Erken kayıt dönemi son başvuru tarihi 12 Şubat 2021.

Nasuhbey Eğitim Kurumları öğrencilerimizde kişisel ve zihinsel kapasite ölçümünün yazılı tarama ve çeşitli anketler ile gerçekleştirilir ve uzman akademik ekip ve PDR departmanı tarafından değerlendirilir.